O nas

Portal Online.pl dostarcza zwięzłe informacje z Polski i ze świata. Interesujemy sie nauką, kulturą i biznesem, szczególnie polskim i innowacyjnym. Dostarczamy informację bez komentarza, wierzymy w inteligencję naszych czytelników.

Do końca maja 2016 r. portal jest w fazie rozruchu technicznego. Nie działają w nim wszystkie funkcje a ilość publikowanych treści jest ograniczona. Uczymy się dopiero tego fachu. Prosimy o wyrozumiałość, gdybyśmy popełnili jakieś błędy. Jako początkujcy jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie oraz na propozycje współpracy. 

Jeżeli jesteś autorem tekstów, który chciałby dołączyć do ekipy, witamy cię z otwartymi ramionami. Zobacz jak pisane są nasze teksty i spróbuj napisać kilka w takim stylu. Zobaczmy jak to będzie wyglądać. Poszukujemy fotografów i filmowców, którzy mogliby przeprowadzać foto i wideo relacje z całej Polski. Razem łatwiej będzie o akredytację na interesujące wydarzenia.

Chcielibyśmy też zaprosić do współpracy portale lokalne i tematyczne. Część z waszych materiałów zasługuje na to, aby wyjść poza krąg waszych dotychczasowych czytelników. Z Online dotrzecie do całej Polski. Możemy też współpracować w zakresie marketingu. Co dwie głowy to nie jedna!

Jeśli jesteś organizatorem interesującego wydarzenia, też daj nam znać. Możemy objąć je patronatem.

Jeśli podoba ci się to co robimy, napisz do nas poprzez sekcję Kontakt. Czekamy na wszystkie twoje uwagi i propozycje współpracy. 

Załoga Online.pl

Komentarze